🇨🇿 Místa zdravá pro tělo i duši s Mgr. Danielou Bohatou

Co jsou to místa s transformačním potenciálem?

Jsou to místa, která nás probudí, oživí, otevřou nám srdce i oči. Jsou to místa, která stojí za to navštívit, neboť jsou tak silná a čistá, že na nich můžete lépe komunikovat sami se sebou – se svým srdcem, duší, vyšším já. Místa, kde nám Genius Loci pomůže zavnímat vyšší i hlubší perspektivu. Odpočineme si, nabijeme se, snadněji vhlédneme do různých vrstev našeho života. Místa, kde se zastaví čas a všechny časoprostorové osy se protnou. Najednou vše vidíme z nadhledu, se soucitem k sobě i ostatním. Když se skutečně ztišíme a ponoříme se hluboko do svého srdce, necháme se vést v rytmu míst i času v souladu, dotkneme se na těchto místech své nejhlubší moudrosti i prastarého kořene daného místa.

LEDEN 2020 – na objednání, ideálně víkendy: Bosenské pyramidy – Úvod do bosenského údolí pyramid a krás přírody a posvátných míst Bosny a Hercegoviny.

ÚNOR 2020 – Zima v Bosně a Hercegovině 🌹 6.-9.2.2020 Pohoří Vlašič + bosenské pyramidy 🌹 13.-16.2.2020 Pohoří Bjelašnica a Jahorina 🌹 20.-23.2.2020 Pohoří Kupres

BŘEZEN/ MARCH 2020: 12.-19.3.2020 🌹 Maroko – Marrakesh, Rabat, Fes, poušť  Sahara, Tinerhir.

DUBEN/ APRIL 2020: 3.-9.4. 2020 🌹 Festival KVĚTIN a ozdravně – relaxační pobyt pro ženy na ostrově Mali Lošinj v Chorvatsku

10.-16.4. 2020: Bosenské pyramidy a další energeticky bohatá místa Bosny a Hercegoviny – Transformace pro pokročilé (jet mohou jen ženy, které se mnou na pobytu již byly (lze spojit s předchozím pobytem).

KVĚTEN 2020: 1.-7.5.2020 🌹 Vinařství Hercegoviny – víno, zpěv + hojnost Dalmácie a Jadranu

9.-15.5. VINAŘSKÁ CESTA PO CHORVATSKU A BOSNĚ A HERCEGOVINĚ S ČESKOU CK

16.-25.5.2020 🌹Bosna a Hercegovina: Hluboce transformační iniciační pobyt pro ženy, které už se mnou nějaký pobyt absolvovali (včetně Daorson, Hercegovina)

ČERVEN 2020: 🌹🌹🌹DÁMSKÝ KRUH ZDRAVÍ, KRÁSY, MÓDY A ŽIVOTNÍHO POSLÁNÍ🌹🌹🌹

🌹 11.6.-15.6.2020 Mali Lošinj 🌹

🌹 15.6.-19.6.2020 Hercegovina 🌹

🌹 19.6.-22.6. 2020 Festival Slunce v pohoří Biokovo, Jadranské moře a Makarska riviéra🌹 BIOKOVO FEST – Oslavy LÉTA na pohoří Biokovo tyčícím se až do výšky 1762 m.n.m. nad malebným chorvatským městečkem Makarska (letní slunovrat 20.6.2020) + modní přehlídka – Návrat Bohyně + koncert českých operních arií (22.6.) – Makarska, Dalmácie, Chorvatsko.

ČERVENEC 2020: 20.-29.7. 🌹 Sardinie – souostoví La Maddalena – uctění Marie Magdalenské (22.7. 2020), Mayský nový rok na pyramidě (27.9.2020).

SRPEN 2020: Chorvatské a bosenské hory pro rodiny s dětmi – turistika

ZÁŘÍ 2020: 20.-25.9.2020 🌹 Sardinie – Tajemství civilizace Nuraghy + podzimní rovnodennost (22.9.2020)

ŘÍJEN 2020: 10.-16.10. 2020 🌹 Vinařství Hercegoviny – víno, zpěv + hojnost Dalmácie a Jadranu (česky i anglicky)

18.-24.10.2020 🌹 GODDESS RETREAT 2020
Bosna a Herzegovina: Hluboce transformační iniciační pobyt pro ženy, které už se mnou nebo kolegyněmi nějaký ženský pobyt již absolvovali

(konkrétní data jsou předmětem jednání) THE ABUNDANCE OF DALMATIA AND THE ADRIATIC SEA + THE WINERIES OF HERZEGOVINA

LISTOPAD 2020: 6.-12.11.2020 🌹 HOJNOST PODZIMNÍ DALMÁCIE – pobyt pro ženy

20.-23.11.2020 🌹 Pohoří Biokovo, vinařství Hercegoviny a koupání v Jadranu pro otužilé (ženy i muži)

PROSINEC 2019: 19.-23.12.2020 🌹Slunovratové a Vánoční ladění pro ŽENY v Dalmácii

Kde se můžeme potkat v ČR

Mystická Praha –  Vyšehrad, Slavín, Vltava

  • Žítková a Bílé Karpaty.
  • Soláň a Beskydy.
  • Luhačovice, Provodov a na dalších na vodu a vzduch bohatých místech.

O mé práci

Je umění, být natolik vnímavá/ý, aby člověk na těchto místech pobýval tak, aby si skutečně odnesl maximum hloubky vnímání sebe i místa. Aby se dotkl té skutečně nejhlubší moudrosti a zároveň zahlédl výšku božské perspektivy. Tato místa mají nesmírné rozpětí. Proto je při objevování těchto míst dobré mít průvodkyni, která citlivě vnímá, jak specifika daného místa, tak aktuální stav, potřeby a úroveň vědomí zúčastněných, ať už se jedná o jednotlivce, rodinu, skupinu přátel nebo organizovanou skupinu.

Provázím krásami divoké přírody i posvátných míst i hloubkami individuální i skupinové transformace především v Bosně a Hercegovině, v Dalmácii, v poslední době také na Sardinii. Nabízím hluboké a souladné propojení s místy. Informace, které k Vám skrze mě přijdou při práci v terénu nebo v rámci individuální konzultace, Vám pomohou žít v souladu se životním poslání Vaší duše i ke zdraví Vašeho těla. Jsem velmi intenzivní zrcadlo, které odráží a násobí vše, co s sebou ve svých informačních polích přinášíte (podobně jako pyramida). Jsem transformátor, přes který jako komínem proletí vše skryté, potlačené, nepřiznané, zmanipulované, aby se to vše mohlo ukázat, narovnat, očistit, sladit s nejvyšší pravdou a skutečnou cestou srdce, duše. V mém těle se snoubí silná ženská i mužská podstata. Některé indiánské kmeny vědí, že kde jsou dvě stejně silné esence v jednom těle (mužská i ženská), tato osoba je blíže rovnováze světa a má předpoklady stát se náčelníkem, učitelem nebo šamanem. Učitelkou jsem byla větší část svého života, při práci v terénu jsem šamankou. Jediná šamanská medicína, kterou používám při práci je speciální olej z růže. Vše ostatní se děje přes ticho, přítomné okamžiky, slova, pocity, city, vášeň, radost, lásku, ale i nenávist, kterou v sobě nosíte a dostanete možnost ji rozproudit a rozpustit. Pracovat na svém posunu a rozkvětu v mé energii může být krásným vzletným výletem plným radosti a veselí a nebo také velkou výzvou až dřinou. Vše závisí, v jakém naladění do transformačních dveří vstupujete.

Ženy ve mě často spatřují své vlastní stíny nebo nepřijaté stránky (například vás vzteká má jasná a přímá komunikace, zatímco Vy byste raději komunikovala na oko oproti mě příjemně, sluníčkově, „slušně“, sladce a pod povrchem pak z té nerovnováhy vysílala jedy). Muže často zaskočí má ráznost, upřímnost, přímočarost, síla, komunikační a vůdčí schopnosti (které si třeba ještě v plné formě nedovolili a proto ve mě vidí konkurenci spíše než spojence na transformační cestě). Já už si nyní dovoluji skutečnou a absolutní autentičnost a nehraji žádné z nabízených her. Pokud vstupujete do komunikačního prostoru se mnou v upřímnosti a otevřenosti, pak Vám mohu nabídnout vše. Pokud vstupujete s manipulací, jedem a projekcí vlastních stínů, uslyšíte ode mě „NE“, nemohu. Nabízím Vám prostor pro mohutnou transformaci a vhled do nepoznaných hloubek i výšin Vaší bytosti. Je to cesta, po které když budete zodpovědně kráčet, probudíte Bohyni a Boha v sobě a budete si užívat jejich společný tanec. Vše závisí jen na Vás, do jaké míry si ten čas užijete v radosti a souznění. Jedním z klíčů k pohodovému transformačního plutí je převzetí plné zodpovědnosti za svou cestu, ztišení se a vědomé a pevné proplutí tím, co se bude dít. V naladění na jemné vibrace celé skupiny pak můžeme pracovat za asistence mnoha dalších Mistryň a Mistrů jako je Marie Magdalenská. Proto je ale nutné vystoupit ze své komfortní zóny, na které tolik lpíme.

DiCascata 2020. © All rights reserved.

%d bloggers like this: