Originální lodní výlet za klidem, nádhernou zátokou, přírodou, prehistorickou jeskyní jsem OBOHATILA O POZNÁVÁNÍ VŮNÍ a CHUTÍ ostrova Hvar. Jako bonus jsme pro Vás připravili návštěvu jediné a nejlepší certifikované výrobny éterických olejů – kde můžete poznat vůni širokého spektra divokých bylin z tohoto kouzelného ostrova. HVAR je OSTROV SLUNCE, má nejvyšší počet slunečních dní a je jedním z největších chorvatských ostrovů. Kromě nejznámějšího suvenýru, kterým je éterický olej z levandule zde najdete také skvělé víno a olivový olej.

TENTO ODPOČINKOVÝ A PŘESTO PESTROBAREVNÝ VÝLET MŮŽETE ZAŽÍT VŽDY V ÚTERÝ, ČTVRTEK A NEDĚLI NA LODI STELLA POLARIS, KTERÁ VYJÍŽDÍ RÁNO Z TUČEP A VRACÍ SE NAVEČER TAMTÉŽ (dle obzasenosti lodi).

Můžeme ho také před a po hlavní sezóně (mimo červenec, srpen) zajistit pro Vaši skupinu, Vaše klienty, školní nebo pracovní kolektiv či pro Vaši CK.

CENA: DOSPĚLÁ OSOBA 300 KN/ 1050 Kč/ 40 euro.

V CENĚ: Plavba, oběd, nealko, alko (víno, rakija, apod.), možná návštěva výrobny érerických olejů, nebo ZAHRADY DIVOKÝCH BYLIN OSTROVA HVAR (doplatek za návštěvu zahrady s průvodcem 60 kn/osoba_trvá 60 min) případně dle zájmu a času i kozí farmy.

REZERVACE a další informace:

Tel. : +420773644388

WhatsApp: +385955448386

Bonusově v rámci tohoto výletu do krásné klidné zátoky můžete také navštívit levandulové pole a podívat se na to, jak se léčivé a voňavé květové a bylinné esencialní oleje vyrabí. Kromě olejů zde najdete take hydroláty, balzámy, krémy.

Jediná rostlina, ktera se sadí je zde levandule, protože je po ni obrovská poptávka. Další bylinky vyhledáva a sbírá majitel v jejich divoké formě, a právě kombinací divokosti bylin a květů a skvělými léčivými hodnotami (které se pravidelně monitorují ve vzdálených laboratořích) a láskyplnou prací rodinného hospodářství mají tyto výrobky doslova božskou vibraci a vysokou kvalitu. Jaké bylinky zde najdete? Levandule Budrovka (původní divoká odrůda z ostrova Hvar, immortele neboli slaměnka, pomeranč, citrón, mandarinka, lilie, divoká pistácie, jalovec, cypriš, motar (bylinka rostoucí nejblíže moři, vůně mořských vil) a mnoho mnoho dalších.

Těším se, že se potkáme na mém oblíbeném místě. Výrobky této rodiny Vám poslouží v každodenní kosmetické péči, k léčení zdravotnéch neduhů, jako osvěžovač vzduchu, při čištění domácnosti i při praní prádla.

Published by dicascata

www.dicascata.com

Join the Conversation

1 Comment

Leave a comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: