Místa s transformačním potenciálem s Mgr. Danielou Bohatou

Co jsou to místa s transformačním potenciálem?

Jsou to místa, která nás probudí, oživí, otevřou nám srdce i oči. Jsou to místa, která stojí za to navštívit, neboť jsou tak silná a čistá, že na nich můžete lépe komunikovat sami se sebou – se svým srdcem, duší, vyšším já. Místa, kde nám Genius Loci pomůže zavnímat vyšší i hlubší perspektivu. Odpočineme si, nabijeme se, snadněji vhlédneme do různých vrstev našeho života. Místa, kde se zastaví čas a všechny časoprostorové osy se protnou. Najednou vše vidíme z nadhledu, se soucitem k sobě i ostatním. Když se skutečně ztišíme a ponoříme se hluboko do svého srdce, necháme se vést v rytmu míst i času v souladu, dotkneme se na těchto místech své nejhlubší moudrosti i prastarého kořene daného místa.

O mé práci

Je umění, být natolik vnímavá/ý, aby člověk na těchto místech pobýval tak, aby si skutečně odnesl maximum hloubky vnímání sebe i místa. Aby se dotkl té skutečně nejhlubší moudrosti a zároveň zahlédl výšku božské perspektivy. Tato místa mají nesmírné rozpětí. Proto je při objevování těchto míst dobré mít průvodkyni, která citlivě vnímá, jak specifika daného místa, tak aktuální stav, potřeby a úroveň vědomí zúčastněných, ať už se jedná o jednotlivce, rodinu, skupinu přátel nebo organizovanou skupinu.

Provázím krásami divoké přírody i posvátných míst i hloubkami individuální i skupinové transformace především v Bosně a Hercegovině, v Dalmácii, v poslední době také na Sardinii. Nabízím hluboké a souladné propojení s místy. Informace, které k Vám skrze mě přijdou při práci v terénu nebo v rámci individuální konzultace, Vám pomohou žít v souladu se životním poslání Vaší duše i ke zdraví Vašeho těla. Jsem velmi intenzivní zrcadlo, které odráží a násobí vše, co s sebou ve svých informačních polích přinášíte (podobně jako pyramida). Jsem transformátor, přes který jako komínem proletí vše skryté, potlačené, nepřiznané, zmanipulované, aby se to vše mohlo ukázat, narovnat, očistit, sladit s nejvyšší pravdou a skutečnou cestou srdce, duše. V mém těle se snoubí silná ženská i mužská podstata. Některé indiánské kmeny vědí, že kde jsou dvě stejně silné esence v jednom těle (mužská i ženská), tato osoba je blíže rovnováze světa a má předpoklady stát se náčelníkem, učitelem nebo šamanem. Učitelkou jsem byla větší část svého života, při práci v terénu jsem šamankou. Jediná šamanská medicína, kterou používám při práci je speciální olej z růže. Vše ostatní se děje přes ticho, přítomné okamžiky, slova, pocity, city, vášeň, radost, lásku, ale i nenávist, kterou v sobě nosíte a dostanete možnost ji rozproudit a rozpustit. Pracovat na svém posunu a rozkvětu v mé energii může být krásným vzletným výletem plným radosti a veselí a nebo také velkou výzvou až dřinou. Vše závisí, v jakém naladění do transformačních dveří vstupujete.

Ženy ve mě často spatřují své vlastní stíny nebo nepřijaté stránky (například vás vzteká má jasná a přímá komunikace, zatímco Vy byste raději komunikovala na oko oproti mě příjemně, sluníčkově, „slušně“, sladce a pod povrchem pak z té nerovnováhy vysílala jedy). Muže často zaskočí má ráznost, upřímnost, přímočarost, síla, komunikační a vůdčí schopnosti (které si třeba ještě v plné formě nedovolili a proto ve mě vidí konkurenci spíše než spojence na transformační cestě). Já už si nyní dovoluji skutečnou a absolutní autentičnost a nehraji žádné z nabízených her. Pokud vstupujete do komunikačního prostoru se mnou v upřímnosti a otevřenosti, pak Vám mohu nabídnout vše. Pokud vstupujete s manipulací, jedem a projekcí vlastních stínů, uslyšíte ode mě „NE“, nemohu. Nabízím Vám prostor pro mohutnou transformaci a vhled do nepoznaných hloubek i výšin Vaší bytosti. Je to cesta, po které když budete zodpovědně kráčet, probudíte Bohyni a Boha v sobě a budete si užívat jejich společný tanec. Vše závisí jen na Vás, do jaké míry si ten čas užijete v radosti a souznění. Jedním z klíčů k pohodovému transformačního plutí je převzetí plné zodpovědnosti za svou cestu, ztišení se a vědomé a pevné proplutí tím, co se bude dít. V naladění na jemné vibrace celé skupiny pak můžeme pracovat za asistence mnoha dalších Mistryň a Mistrů jako je Marie Magdalenská. Proto je ale nutné vystoupit ze své komfortní zóny, na které tolik lpíme.

O mě

Narodila jsem se 22.9.1983 ve Zlíně, na pomezí Valašska, Slovácka a Hané přesně napůl mezi znamením panny a váhy. Možná i z těchto důvodů odjakživa těžko zapadám do běžných kategorií a spíše se (nyní již vědomě a s radostí) vymykám konformnímu „standardu“. Znamení panny se u mě projevuje v puntičkářském honu na ta nejčistší místa se svěžím vzduchem a živou vodou. Ty hledám nejen v ČR, ale i ve světě. Váha se zase projevuje v mé práci se skupinami při společném objevování, protože citlivě vnímám dynamiku skupiny a vzájemných vztahů. Posláním mé duše je sdílení informací vedoucí k souladu s vyšším celkem. V ČR se ráda pohybuji hlavně v horských oblastech nebo v místech, kde je hodně pramenů, např. v Bílých Karpatech, v Beskydech, na Luhačovicku. Do roku 2017 jsem vyučovala anglický a německý jazyk, komunikační dovednosti a didaktiku výuky anglického jazyka na ZŠ, SŠ a VŠ v ČR i v zahraničí, pracovala také ve vedení soukromé ZŠ i lyžařské školy. Posledních 5 let provázím divokou přírodou, posvátnými místy a prastarou moudrostí Bosny a Hercegoviny, Dalmácie a Sardinie. Jsem průvodkyní transformace, v osobních konzultacích inspiruji ke změně směrem k plnému zdraví a životu v souladu s životním posláním duše. Věnuji se ženám, jejich kráse a moudrosti. Ženskou krásu násobím svými dlouhými sukněmi, jimiž se v ženě probouzí Bohyně. Miluji růže a svůj domácí vysokovibrační olej z růže, který používám při své práci se ženami. Žiji z okamžiků, kdy jsem v horách s dalekými výhledy a nebo ve vodě. Celoročně se otužuji v moři, vodopádech i pramenech. Při práci s krásou skrze módu a pro pečující olej používám umělecké jméno, vyvíjím módní značku DiCascata, která nabízí oděvy z kvalitních materiálů pomalu navržené i šité vědomou ženskou rukou.

Nastartujeme společně to, co jsi chtěla udělat již dávno …


INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

ZA 33 MINUT TI POVÍM VŠE CO POTŘEBUJEŠ JEŠTĚ ZNÁT KE ZNOVUZROZENÍ TVÉHO ZDRAVÍ, TVÉ KRÁSY A ŽIVOTNÍHO SOULADU S TVÝM POSLÁNÍM. CENÍK

OBJEDNÁVKY NA WHATSAPP: +420 773 644 388.

INICIAČNÍ DÁMSKÉ SUKNĚ

Bohyně, která se (z)rodí (v) Tobě. CENÍK

Více na emailu: dicascata@gmail.comDiCascata TRANSFORMATION © Daniela Bohatá 2019. All rights reserved.

%d bloggers like this: