PŘEJDI NA PRÁNU V BOSENSKÝCH PYRAMIDÁCH

PŘEJDI NA PRÁNU V BOSENSKÝCH PYRAMIDÁCH

S pránistou Petrem Tichým, výtvarnicí Lucii Ponikelskou

a průvodkyní transformací v Bosně a Hercegovině Danielou Bohatou

8.11.-17.11.2019

CENA: 22 000 Kč

V ceně: 8 x ubytování: 5 x noc ve Visoku ve dvoulůžkovém pokoji, 3x noc na chorvatském pobřeží. 8x snídaně, kterou lze využít i jako svačinu na celý den v případě potřeby. 3 dny intenzivního transformační poznávání silových míst bosenského údolí pyramid a Hercegoviny s českou průvodkyní. 1x úvodní individuální konzultace s průvodkyní transformací Danielou Bohatou. Lze udělat rituály k podpoře spojení se s místy a načerpání maxima. 1X vstupné do léčivého komplexu tunelů Ravne s místním průvodcem, vstup na pyramidu Měsíce a pyramidu Lásky.
Není v ceně: Cestovní pojištění (zajistěte si na celý pobyt!). Vstupné do objektů mimo program (v ceně mám první nejdražší vstup do tunelů Ravne za 10 euro pro ty z Vás, kdo vstupujete se mnou, další meditační návštěvy bez výkladu jsou potom 2,5 euro). Jiná strava mimo snídaně (lze zajistit dle domluvy na místě).

Sobota 9.11. – Kolem 8:00 příjezd do Visoka. Ubytování. Snídaně. Začínáme transformačně-poznávací program v bosenském údolí pyramid s Danielou Bohatou: Tunely Ravne, pyramida Měsíce. Lze zorganizovat tzv. poslední oběd – u místních na pyramidě Měsíce v bio kvalitě, vegetariánská za 11 euro/osoba (v ceně máme pouze snídaně). Oběd tam mohu objednat na 15:00. Po návratu večer na ubytování: Úvod do přechodu na pránu s Petrem Tichým I.

Neděle 10.11. – Transformačně-poznávací program v bosenském údolí pyramid s Danielou Bohatou:. Brunch na pyramidě Lásky. Pyramida Slunce. Kolem 13:00 – 15:00 nejpozději Vás opouštím a již se o Vás bude starat Lucie s Petrem. Po příchodu na ubytování: Úvod do přechodu na pránu s Petrem Tichým II.

Pondělí 11.11. – přechod na pránu s Petrem Tichým v bosenském udolí pyramid 2.

Úterý 12.11. – přechod na pránu s Petrem Tichým v bosenském údolí pyramid 3. Malířský workshop s Lucií Ponikelskou I.

Středa 13.11. – Malířský workshop s Lucií Ponikelskou II – Visoko.

Čtvrtek 14.11. – přesun na chorvatské pobřeží (po cestě můžete vidět např. Konjic, Mostar, Počitelj).

Pátek 15.11. – Malířský workshop s Lucií Ponikelskou III – Brist.

Sobota 16.11. – Transformační návštěva vodopádů + bosenského Macchu Picchu Daorson

Neděle 17.11. – Odjezd do ČR

INFORMACE: +420773644388

RGISTRACE EMAILEM:

+ uhrazení zálohy 5500 Kč

= nevratný registrační poplatek – zahrnuje: rezervační poplatek, koordinace pobytu, program, průvodcovské služby, lektorné.

Zálohu 5500 Kč/220 euro .

Zbylou částku 16500 Kč zaplatíte při příjezdu v hotovosti – 660 euro.

S sebou: Sjednané cestovní pojištění. Občanku nebo pas.

Ve Visoku se budou hodit sportovní boty do terénu (pohory).

CESTA DO MÍSTA KONÁNÍ

Odjezd AUTOBUSEM do Bosny, návrat autobus/auto – v ceně akce.

Pokud preferujete vlastní dopravu, pročtěte si naše doporučení:

Z ČR AUTEM (v tom případě cena 18 800 Kč) – SRAZ ve městečku Visoko: Počítejte 11-12 hodin cesty podle toho, odkud vyjíždíte. Nejdéle trvá část cesty po projetí hranicí Bosny a Hercegoviny, ale zase se je na co dívat:) Doporučujeme vyrazit na cestu v brzkých raních hodinách. Případně je možné dorazit o den dříve (příplatek +33 euro/osoba/noc ve dloužkovém pokoji). 

LETENKY (cena 22 000 Kč – v ceně je převoz z/na letiště) – lety: Praha/Vídeň – Sarajevo (u letenky do Tuzly si kupte i převoz do Sarajeva)

Např.: www.pelikan.cz, www.kiwi.com, www.esky.cz – zpáteční letenka od cca 5000 Kč. Můžu Vám pomoci z organizací dopravy z lětiště na hotel ve Visoku – počítejte 20 euro/osoba. K tomu potřebuji přesný čas Vašeho příletu do Sarajeva.

Před cestou si můžete přečíst eBook BOSENSKÁ PYRAMIDA SLUNCE  

nebo si pořídit KNIHU– plnou krásných fotografií a informací o všech místech, které společně navštívíme.

Více: http://www.danielabosna.com

%d bloggers like this: